dětské nadzemní bazény

Nadzemní bazény Intex

Nadzemní bazény Intex jsou konstruovány z pružného PVC, které skvěle odolává mechanickému namáhání. Nadzemní bazény Intex jsou dodávány ve tvarech kruh a ovál v různých hloubkách a délkách.  Díky své pružné konstrukci jsou bazény Intex vhodné pro rodiny s malými dětmi. Měkký povrch bazénu a nafukovací prstenec v horní části zamezují možnosti poranění při koupání.
Technologie nadzemních bazénů Intex je většinou dodávána přímo se samotným bazénem. Pro čištění vody bazénu lze použité kartušové nebo pískové filtry. To záleží na velikosti bazénu. Základním příslušenstvím bazénů Intex jsou i schůdky pro vstup do bazénu.


Typy nadzemních bazénů Intex

Kruhové nadzemní bazény jsou samonosné s nafukovacím prstencem po obvodu. Stavba takového bazénu je opravdu hračka. Stačí vybrat hezké místo, kam svítí sluníčko, mírně srovnat terén a můžeme nafouknout prstenec. Pak stačí napouštět vodu a bazén se postaví sám. Je to opravdu jednoduché.
Oválné samonosné nadzemní bazény mají po rovných stranách zpevňující kovovou konstrukci, která zajišťuje stabilitu bazénu. Před instalací oválného bazénu nejdříve smontujeme podpěrnou konstrukci, nafoukneme prstenec kolem bazénu a můžeme napouštět vodu. Bazén se postaví zcela sám stejně jako kruhový.

nadzemní bazén intex
nafukovací bazén intex

Kruhový samonosný nadzemní bazén Intex s nafukovacím prstencem. Rozměr bazénu 305 x 76 cm s kartušovou filtrací a schůdky do bazénu. Bazény Intex koupíte v obchodě bazenonline.cz.

nafukovací bazén intex

Kruhový samonosný nadzemní bazén Intex s nafukovacím prstencem. Rozměr bazénu 366 x 91 cm s kartušovou filtrací a schůdky do bazénu. Bazény Intex koupíte v obchodě bazenonline.cz.

Nadzemní bazén Intex 457×107

Kruhový samonosný nadzemní bazén Intex s nafukovacím prstencem. Rozměr bazénu 457 x 107 cm s kartušovou filtrací, podložkou pod bazén, krycí plachtou a schůdky do bazénu.

nadzemní bazén intex ovál

Oválný nadzemní bazén Intex 549 x 305 x 107 cm s konstrukcí je dodávaný včetně kartušové filtrace typu A s výkonem 3,4 m3, krycí plachty, podložky pod bazén a vstupních schůdků.