nadzemní bazén

Samonosné nadzemní bazény

Samonosné nadzemní bazény s PVC folií a ocelovou stěnou jsou ideální volbou pro dům nebo chalupu. Samonosné nadzemní bazény lze částečně zapustit do země, což umožňuje dokonalé přizpůsobení bazénu okolnímu terénu. Ocelová konstrukce bazénu výborně odolává povětrnostním vlivům a vnitřní folie je odolná mrazu. Díky těmto konstrukčním vlastnostem není nutné samonosné bazény na zimu demontovat. Postačí odpustit vodu a vrchní část bazénu zakrýt zimní plachtou. Takto může bazén přezimovat bez sebemenšího poškození. Připojení bazénové technologie nadzemních bazénů je rychlé a jednoduché. K instalaci filtrace stačí bazénové hadice a zdrhovací svorky. Vše ostatní je pro instalaci k bazénu připraveno.


Montáž samonosného bazénu

Montáž samonosného bazénu je snadná a zvládne ji každý. Napřed je potřeba vybrat to správné místo pro bazén. Ideální je slunné místo v závětří. Podklad pod bazén srovnáme a podsypeme pískem nebo jemnou hlínou. Na připravený podklad položíme geotextilní podložku a můžeme začít s montáží ocelové stěny bazénu.
Nejdříve položíme spodní řadu kolejniček, do kterých nasuneme ocelový plášť bazénu. Pak spojíme do kruhu pomocí spojovací lišty. A tvar bazénu máme hotový. V dalším kroku vložíme do bazénu folii, kterou zafixujeme horní kolejničkou. Osadíme trysky, skimmer a připojíme filtraci. Bazén můžeme napouštět vodou. Při napouštění je dobré srovnat folii na dně a po obvodu bazénu. Nebudou na ní sklady. S plným bazénem to už nepůjde.

samonosný nadzemní bazén
nadzemní samonosný bazén

Samonosný kruhový bazén 3 x 0,9 m za skvělou cenu. Součástí bazénu je kartušová filtrace a schůdky do bazénu. Nadzemní bazény dodává specializovaný obchod www.bazenonline.cz.

nadzemní samonosný bazén

Samonosný kruhový bazén 3,6 x 0,9 m za skvělou cenu. Součástí bazénu je kartušová filtrace a schůdky do bazénu. Nadzemní bazény dodává specializovaný obchod www.bazenonline.cz.

nadzemní samonosný bazén

Samonosný kruhový bazén 4,6 x 0,9 m za skvělou cenu. Součástí bazénu je kartušová filtrace a schůdky do bazénu. Nadzemní bazény dodává specializovaný obchod www.bazenonline.cz.

nadzemní samonosný bazén

Samonosný kruhový bazén 5,5 x 1,2 m za skvělou cenu. Součástí bazénu je kartušová filtrace a schůdky do bazénu. Nadzemní bazény dodává specializovaný obchod www.bazenonline.cz.